Contacts

PSS SVIDNÍK, a.s.

Sovietských hrdinov 460/114, 089 01 Svidník, Slovakia

predaj@pss-svidnik.sk

+421 54 78 62 111

Minced meat processing line STROJE NA SPRACOVANIE
MÄSA
// Riešenia pre kvalitu a kvantitu v potravinárskom priemysle ZOBRAZIŤ VIAC
Servisné tanky v Reštaurácií PIVOVARY // Kompletné riešenia priemyselných a reštauračných pivovarov
ZOBRAZIŤ VIAC
wen169(1) PRÍPRAVA MOKRÉHO KRMIVA PRE DOMÁCE ZVIERATÁ // Nové inovatívne riešenia pre priemysel krmív pre domáce zvieratá
ZOBRAZIŤ VIAC
// Objavte

Naše riešenia pre zvýšenie kvality a kvantity

// naše riešenia pre

Mäsospracujúci priemysel

Klobásy
Klobásy
Chcete vyrábať klobásy? Máme pre vás kompletné riešenia.
ZOBRAZIŤ STROJE
Salámy
Salámy
Potrebujete riešenie na výrobu salám? Žiadny problém, pomôžeme vám.
ZOBRAZIŤ STROJE
Párky
Párky
Hľadáte riešenia pre výrobu párkov?

ZOBRAZIŤ STROJE
Mleté mäso
Mleté mäso
Riešenie výroby mletého mäsa je jednou z našich možností.
ZOBRAZIŤ STROJE
Hamburgery
Hamburgery
Hamburgery sú vašim hlavným výrobkom? Máme pre vás kompletné riešenia.
ZOBRAZIŤ STROJE
Mäsové guľky
Mäsové guľky
Ak chcete vyrábať mäsové guľky, môžeme vám s radosťou pomôcť.
ZOBRAZIŤ STROJE
Krmivo pre domáce zvieratá
Krmivo pre domáce zvieratá
Zaujíma vás, ako je možné vyrábať krmivo?
ZOBRAZIŤ STROJE
Iné
Iné
Riešenia v akomkoľvek mäsospracujúcom priemysle.
ZOBRAZIŤ STROJE
// Máte záujem o naše produkty?

Povedzte nám o svojich potrebách a my vám navrhneme ideálne riešenie

// Naše riešenia pre

Pivovary a pivovarnícky priemysel

Reštauračné pivovary
Reštauračné pivovary
Vlastníte reštauráciu a chcete si vyrábať vlastné pivo?
UKÁZAŤ PRODUKTY
Priemyselné pivovary
Priemyselné pivovary
Máte záujem vyrábať veľké množstvo piva
ročne?
UKÁZAŤ PRODUKTY
Tanky a nádrže
Tanky a nádrže
Tlakové alebo netlakové nádrže a nádoby pre vaše potreby.
ZOBRAZIŤ PRODUKTY
Iné zariadenia
Iné zariadenia
Všetko ostatné, čo potrebujete pre svoju úspešnú výrobu piva.
ZOBRAZIŤ PRODUKTY
// Máte záujem o naše produkty?

Povedzte nám o svojich potrebách a my vám navrhneme ideálne riešenie

// PSS SVIDNÍK, a.s.

Riešenia pre
kvalitu a kvantitu

My v PSS SVIDNÍK, a.s., pomáhame našim zákazníkom zlepšovať sa a dosahovať ich ciele. Dodávaním vysokokvalitných produktov a služieb dosahujeme a staráme sa, aby naši zákazníci spolu s nami zažívali radosť.

Aká je naša misia?

Na našich zákazníkoch nám skutočne záleží. Našou misiou je, aby naši zákazníci boli úspešní a dosahovali viac produkcie pri vyššej kvalite. Naše riešenia sú skutočne pre zvýšenie kvality a kvantity.

Aká je naša stratégia?

Našou stratégiou je mať a produkovať kvalitné stroje a zariadenia, ktoré sú užitočné pre našich zákazníkov. Tým, že pre nich nájdeme správny produkt spôsobíme, že budú úspešní v ich biznise.

// PSS SVIDNÍK, a.s.

Dodávame riešenia
s cieľom dôveryhodných vzťahov

Precíznosť

Naša stratégia zaisťuje našim zákazníkom, že vždy dostanú tie najlepšie riešenia.

Spoľahlivosť

Naše výrobné technológie, používané pracovné postupy a hlavne výsledky našej práce zaručujú, že sme spoľahlivým partnerom schopným opätovne poskytovať výborné služby.

Nápomocnosť

Pomáhame našim zákazníkom zefektívniť ich výrobu a tak zvýšiť produkciu.

Dôverujú nám
v 60+ krajinách sveta

Vincent Bouvet
Founder of Be Here factory
Moje meno je Vincent Bouvet a som zakladateľom pivovaru Be Here Factory vo Ville-la-Grand vo Francúzsku. Be Here je remeselný priestor na výrobu piva s organickými sladmi a chmeľom starostlivo vybranými pre svoje kvality...

Čítať viac
SAHA FARMS CO., LTD.
Thailand
"Naša spoločnosť SAHA FARMS v lete 2011 kúpila od spoločnosti PSS SVIDNÍK, a.s. zariadenia na spracovanie mäsa. Boli to High speed cutter K-120 F, Speed mixer SM 700 s chladiacim systémom N2, Frozen meat grinder RMM 160 P a Lifting device LD 350. Sme veľmi spokojný so všetkými strojmi a chceli by sme sa vám poďakovať za poskytnutie veľmi dobrých pracovných strojov, za veľkú podporu pred podpísaním zmluvy a aj po nej. Stroje sú dizajnovo a technicky na vysokej úrovni. Spĺňajú najnáročnejšie požiadavky v našej veľkej továrni. Bolo nám potešením s vami spolupracovať aj keď na začiatku sme mali nejaké pochybnosti. Pri všetkej úcte k vašej dobrej práci sa tešíme na ďalšiu spoluprácu do budúcna."
Roel Buckens
Owner of Brouwerij Frontaal
V januári 2019 sme sa rozhodli kúpiť novú varňu a začať vyrábať pivo. Z mnohých ponúk sme si vybrali tú od PSS. Ich ponuka bola najlepšia zo všetkých, rovnováha medzi cenou a ponúkanou hodnotou bola bezkonkurenčná. Tím z PSS nám od začiatku dokázal pomôcť riešením na mieru. My sme im povedali, čo chceme variť a v akých objemoch, a oni nám pripravili perfektné riešenie na mieru, 4-nádobovú varňu Eurotech Micro 25HL....

Čítať viac
Dawn Farm Foods Ltd.
Ireland
"Môžem potvrdiť, že sme zakúpili Rýchlostnú kombinovanú rezačku SCG 280 od spoločnosti Global Food Technology v roku 2012. Náš nákup zariadenia sme založili na tom, čo ponúkal trh v tej dobe. Bolo zrejmé, že SCG 280 ponúka väčšie technologické výhody ako niektorí konkurenti. Navštívili sme aj zariadenie na Slovensku a boli sme spokojní s úrovňou technológie, ktorú môžu ponúknuť. Sme spokojný s dizajnom stroja a taktiež s výrobným zariadením, ktoré pracuje na veľmi profesionálnej úrovni. Bez váhania môžem odporučiť PSS zariadenia na použitie pre vaše aplikácie a ak máte otázky, neváhajte sa opýtať."
Mike Donohue
Co-founder, Head Brewer
Volám sa Mike Donohue a spolu s Thomasom Deckom som v roku 2014 založil pivovar Deck & Donohue v Montreuil, hneď pri Paríži vo Francúzsku. Po prvotných úspechoch sme sa rozhodli začať s expanziou našej firmy. Rozhodovali sme sa medzi niekoľkými výrobcami pivovarov na svetovom trhu, nakoniec sme si vybrali firmu PSS SVIDNÍK, a.s. ako najlepšie riešenie...

Čítať viac
Mondelez Czech Republic s.r.o.
Czech republic
"Inštalácia stroja (rezacieho a miešacieho kutra K 329 F) prebiehala za štandardných podmienok závodu Opavia. Technici taktiež pomáhali pri demontáži starého zariadenia (rezačka mäsa + preklápač), ktorá bola nad rámec ich povinností, za čo im touto formou ďakujem. Technici operatívne urobili zmeny a úpravy na stroji podľa požiadavkov odberateľa. Práca technikov je na profesionálnej úrovni. Tímto ďakujem za kladný prístup k práci a inštaláciu stroja."
Hubert Rabourdin
The owner and the main brewer in Brasserie Rabourdin
Volám sa Hubert Rabourdin, pracujem ako poľnohospodár a pivár vo Francúzsku, v Seine‐en‐Marne pri Paríži. Náš nový pivovar sme nainštalovali do sila v Courpalay, čo je trochu atypická výrobňa, pretože ide o silo, ktoré bolo prerobené na pivovar...

Čítať viac
U.D. GmbH Dönerproduktion
Germany
"Chceme sa poďakovať firme PSS SVIDNÍK, a.s. za dodanie rezačky mrazeného mäsa s hydraulickým zdvihákom, RMM 160 P. Toto zariadenie je na veľmi vysokej technickej úrovni a od jeho zavedenia do prevádzky sa nevyskytli žiadne problémy. Dovoľte nám vyjadriť našu spokojnosť s vašim produktom. Prajeme Vám do budúcnosti veľa úspechov a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami. Súhlasíme so zverejnením našej referencie."

Produkty