Contacts

PSS SVIDNÍK, a.s.

Sovietských hrdinov 460/114, 089 01 Svidník, Slovakia

predaj@pss-svidnik.sk

+421 54 78 62 111

// PSS SVIDNÍK, a.s.

Váš partner pre
kvalitu a kvantitu

Spoločnosť PSS SVIDNÍK, a.s. je výrobcom strojov na spracovanie mäsa a pivovarov na území východného Slovenska. Na slovenskom, ale zároveň aj celosvetovom trhu pôsobí 50 rokov a svoje produkty vyváža do viac ako 60 krajín sveta. Za celé obdobie svojej existencie sa firma vypracovala na poprednú svetovú spoločnosť so stabilnou pozíciou na trhu. Hlavne vďaka dobrému menu, spokojnosti zákazníkov a narastajúcemu záujmu verejnosti o ponúkané produkty a služby si firma udržiava svoju pozíciu aj v silnom konkurenčnom prostredí. Prvoradou doménou spoločnosti je kvalita vyrábaného sortimentu, spoľahlivosť, profesionalita a férový prístup k zákazníkom ako aj samotným zamestnancom podniku.

PSS SVIDNIK, a.s. - Video o firme 2023
Home page about

PSS SVIDNÍK, a.s. momentálne zamestnáva 180 pracovníkov na rôznych oddeleniach, či to už obchodnom, technickom alebo výrobnom. Pracovný tím spoločnosti je ucelenou jednotkou, ktorá dokáže počúvať požiadavky a potreby zákazníkov, navrhovať kreatívne riešenia a na základe dlhoročných skúseností ich aj efektívne realizovať.

PSS Director 2
// Príhovor

Výkonného riaditeľa

Keď som sa v roku 1995 stal riaditeľom a v roku 1998 majiteľom firmy, mojím cieľom bolo zachovanie „potravinárskych strojárni“ vo Svidníku.

Robil som to preto, lebo som túto firmu dobre poznal a vedel som, že sú tu šikovní, tvoriví a zruční ľudia, ktorí sú ochotní pomôcť a postarať sa.

Ak by táto firma nebola zachovaná, svet a naši zákazníci by boli ochudobnení o jedinečné riešenia a o jedinečnú starostlivosť, ktorej sme len my schopní alebo ktorou sme charakteristickí.

Vďaka tvorivosti inžinierov a zručnosti robotníkov a manažérov sme boli schopní sa z upadajúcej firmy stať celosvetovo pôsobiacou firmou, ktorá ponúka a dodáva svoje stroje a zariadenia na každý kontinent.

Mojou filozofiou je byť s každým v korektnej výmene, či sa jedná o zamestnanca alebo zákazníka. Zároveň nedovoliť ani jednému z nich byť „mimo výmeny“.

Každý človek môže byť prospešný.

AKÁ JE NAŠA MISIA?

Na našich zákazníkoch nám skutočne záleží. Našou misiou je, aby naši zákazníci boli úspešní a dosahovali viac produkcie pri vyššej kvalite. Naše riešenia sú skutočne pre zvýšenie kvality a kvantity. Úspech zákazníkov je našou zodpovednosťou. Prezentujeme a dodávame iba riešenia pre úspech zákazníka. Zároveň chceme vytvoriť úspešnú firmu, ktorá slúži svetu potravinárskeho priemyslu tým, že dávame príležitosť ľuďom s vysokými tvorivými schopnosťami a remeselnými zručnosťami z tejto oblasti.

AKÁ JE NAŠA STRATÉGIA?

Našou stratégiou je mať a produkovať kvalitné stroje a zariadenia, ktoré sú užitočné pre našich zákazníkov. Tým, že pre nich nájdeme správny produkt spôsobíme, že budú úspešní v ich biznise.
Zlepšujeme spoločnosť tým, že zdokonaľujeme svoje schopnosti a schopnosti nášho personálu. Pomáhame využiť ich celý potenciál a dosiahnuť ich osobné a pracovné ciele.

// PSS SVIDNÍK, a.s.

V ČÍSLACH

rokov skúseností
vyrobených a dodaných strojov
+
vyrobených a dodaných pivovarov
+