Contacts

PSS SVIDNÍK, a.s.

Sovietských hrdinov 460/114, 089 01 Svidník, Slovakia

predaj@pss-svidnik.sk

+421 54 78 62 111

Moje meno je Vincent Bouvet a som zakladateľom pivovaru Be Here Factory vo Ville-la-Grand vo Francúzsku. Be Here je remeselný priestor na výrobu piva s organickými sladmi a chmeľom starostlivo vybranými pre svoje kvality.

Našou myšlienkou je jednoducho byť tu a užiť si čas strávený s priateľmi. Krásna oblasť blízko ženevského jazera je na to skutočne vhodná.

Pre náš nápad založiť pivovar sme sa rozhodli nakúpiť zariadenie od PSS SVIDNÍK a.s. Kúpili sme 3 -nádobovú automatickú varňu s nádržami a ďalšími potrebnými
zariadenia na prevádzku nášho pivovaru. Nákup a inštalácia boli vykonané v roku 2019.

Dôvodom, prečo som si vybral PSS, bola kvalita, výkon a dlhá životnosť ich produktov. Dizajn a povrchová úprava sú skutočne na vysokej úrovni, preto viem, že táto investícia je veľmi dobre urobená.

Vďaka automatickému systému varne môžem uložiť svoje nové recepty a potom ľahko vybrať niektoré z nich a začať variť. Skutočne oceňujem osobný prístup a úsilie tímu PSS, ktoré bolo vynaložené na splnenie mojich požiadaviek.

Účinnosť a prevádzkové náklady, ktoré dosahujem so zariadením PSS, sú ďalšie faktory, vďaka ktorým je PSS skvelou voľbou.

Odporúčal by som PSS SVIDNÍK, a.s. ako spoľahlivého partnera, ak plánujete nákup nového alebo aktualizáciu starého systému varne.

Vincent Bouvet, zakladateľ továrne Be Here

5L1A7618
3 LOGO BEHERE FACTORY QUADRI
Photogallery