Contacts

PSS SVIDNÍK, a.s.

Sovietských hrdinov 460/114, 089 01 Svidník, Slovakia

predaj@pss-svidnik.sk

+421 54 78 62 111

Spoločnosť „Svežev“ bola založená v roku 2008. Za 5 rokov práce náš kolektív prešiel dlhou cestou od malej predajne piva do veľkej obchodnej siete s vlastným pivovarom. „Svežev“ má dnes 21 obchodov po celej oblasti Omska a modernú výrobnú linku inštalovanú podľa európskych noriem.

Pri zakúpení kompletnej varne výroby PSS SVIDNÍK, a.s. (Slovensko) v roku 2013 naša spoločnosť zaviedla novú technologickú schému výroby kvalitnej pivnej mladiny s maximálnym výkonom, v dôsledku čoho sa podarilo znížiť náklady materiálnych zdrojov.

Daný návrh pivovaru a predstavenie kompletného balíka technologických podmienok, ktoré obsahujú základné pokyny, nám pomohli dosiahnuť dôležité technologické a technické výhody:

  • jednoduché ovládanie a ľahká údržba počas prevádzky
  • energetická hospodárnosť
  • mechanizácia a automatizácia technologických procesov
  • technologická efektívnosť dekokčného varenia a získanie vysokokvalitnej mladiny
  • automatické umývanie
  • zníženie výrobných nákladov
  • zvýšenie kvality a ďalšie rozšírenie sortimentu produkcie.

Vďaka novému zariadeniu je naše pivo stále výrazným a dobre sýteným, s jedinečnou chuťou a ľahkými chmeľovými arómami, umožňujúcimi každému znalcovi penivého živého piva nájsť svoj obľúbený druh piva. Akékoľvek iné živé omské pivo v sudoch sa s ním nemôže porovnávať chuťou a arómou.

„Svežev“ ‐ to je trinásť originálnych druhov živého piva. Kvalita produktu bola pre nás vždy na prvom mieste, pretože pre pivovar nie je nič cennejšie, ako získať uznanie od svojho zákazníka.

Šestakov A.A
riaditeľ

Svežev, s.r.o. ‐ www.svegev.ru
ul. Vorovskogo, 116,
Omsk 644039, Rusko

Ilustracny obrazok k clanku 02
Ilustracny obrazok k clanku 03
Ilustracny obrazok k clanku 04