Contacts

PSS SVIDNÍK, a.s.

Sovietských hrdinov 460/114, 089 01 Svidník, Slovakia

predaj@pss-svidnik.sk

+421 54 78 62 111

Naša spoločnosť začala spolupracovať s firmou PSS SVIDNÍK, a.s. od roku 2016. Za tento krátky čas firma preukázala svoju schopnosť zodpovedne pristupovať k zadaným úlohám, spĺňať prácu kvalitne a na čas. Charakteristickou črtou práce PSS SVIDNÍK, a.s. je profesionalita a organizácia pracovníkov spoločnosti.

Osobitne chceme vyzdvihnúť zamestnancov a vyjadriť im poďakovanie za montáž a spustenie pivovarníckeho zariadenia do prevádzky v našom starom pivovare v meste Batumi, Gruzínsko. Prejavili sa ako svedomití pracovníci a profesionáli vo svojom odbore. Majú veľké skúsenosti s prácou v neštandardných podmienkach. Boli komunikatívni a priateľskí a bez problémov pracovali s našimi pracovníkmi.

Osobitné poďakovanie chceme vyjadriť konzultantovi spoločnosti, ktorý prejavil výnimočný profesionalizmus a kompetentnosť. Pochopil úlohu a ciele našej spoločnosti a pomohol nám realizovať tento dôležitý projekt. Pomohol nám postaviť nový pivovar, pomocou ktorého sme dali nový dych výrobe piva v našom meste.

Sme veľmi spokojný s prácou, ktorú vykonala spoločnosť PSS SVIDNÍK, a.s. a sme pripravený pokračovať v dlhodobej spolupráci pri realizácii nových projektov.

Odporúčame firmu PSS SVIDNÍK, a.s. ako zodpovedného a spoľahlivého partnera.

Nana Džanelidze, generálny riaditeľ LUDI BATUMURI L.T.D

Ludi batumuri 4