Contacts

PSS SVIDNÍK, a.s.

Sovietských hrdinov 460/114, 089 01 Svidník, Slovakia

predaj@pss-svidnik.sk

+421 54 78 62 111

Týmto by som chcel potvrdiť, že sme od spoločnosti PSS SVIDNÍK, a.s. v roku 2016 zakúpili nový pivovar pozostávajúci zo 6 nádrží – vystieracia nádoba, scedzovacia nádoba, kotol, vírivá nádoba, nádrž na horúcu a aj na studenú vodu. Taktiež sme zakúpili aj systém šrotovného hospodárstva, dve chladiace jednotky, parný generátor, kompresor a 3 fermentačné tanky, ktoré sme potom doplnili o ďalších 5 kusov.

PSS SVIDNÍK, a.s. sme si vybrali po relatívne dlhom procese porovnávania cenových ponúk a zistili sme, že PSS ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze.

Sme spokojní s kvalitou dodaného materiálu, ako aj s efektivitou a profesionalitou inštalačných tímov z PSS, ktoré postupne prichádzali do nášho pivovaru. Boli schopní zabezpečiť naše špeciálne požiadavky a prispôsobiť inštaláciu pre obmedzenia našej budovy a pre naše špecifické potreby. Kedykoľvek máme nejaký technický problém s varňou, tím PSS reaguje veľmi rýchlo a vždy nájdeme efektívne riešenie.

Sme presvedčení, že aj naďalej budeme spolupracovať s PSS SVIDNÍK, a.s. pri budúcom rozvoji a rozširovaní pivovaru. Veľmi radi a srdečne budeme PSS SVIDNÍK, a.s. odporúčať budúcim klientom. Budem k dispozícii pre akékoľvek vaše otázky.

Manu Bachelard, CEO Brasserie Cap´taine Mousse

dsc1965 web
3 Photo 13 700x525 1